تماس با ما گالری اخبار پروژه ها فناوری ها خدمات محصولات درباره ما معرفی صفحه نخست
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت تارابتون می باشد
Construction Chemicals & High Technologies

ºIµTiIw ¸Ä¼º ·Hn»I¹Î » ÂÄIõÃ{ jH¼¶
لینک های مرتبط

www.apatiha.com

www.hormoztara.com

www.bie-bnd.com

www.sakhteman-e-emrooz.com
استخدام دانش فنی و فناوری های نوین مشارکت و سرمایه گذاری امور نمایندگی ها امور کارشناسان فنی امور گروه های فنی و اجرایی عضویت و گواهی ها سایر تارنما ها پروژه ها پرسش و پاسخ نمایشگاه ها و همایش ها کتب مقالات

سده حاضر با رشد روز افزون علوم و فنون همراه بوده و مهندسی عمران نیز از این مقوله بهره بسیار برده است.

این رشد که با به کارگیری اسکلت فلزی در سازه های قرن نوزدهم آغاز گردید ، با پیدایش و به کار گیری ماتریال "بتون" ادامه یافته و طیف بسیار گسترده ای از فناوریها ، مواد و مصالح جدیدی را با خود به همراه آورد و در کل "صنعت ساختمان" را با انقلابی عظیم و سترگ مواجه نمود.

علیرغم دستیابی به این پیشرفت بزرگ و جهانی ، به کارگیری و استفاده از این فناوری ها و مواد و مصالح جدید در صنعت ساختمان کشور بسیار کم و ناچیز می باشد.

کشوری که در رده ده کشور حادثه خیز دنیا قرار دارد و همواره حوادثی همچون سیل ، زلزله و توفان مشکلات زیادی ایجاد       می نماید ،لازم است که با نگاه دیگری به مقوله ساخت و ساز نگریسته و تمامی سازه ها را با بهره گیری از دستاوردهای این صنعت ، بیمه نماید.

در راستای نیل به این هدف بزرگ ، شرکت تارا بتون به عنوان "مرکز خدمات جامع سازه ای ایران" تلاش داشته است که با ارائه مجموعه نفیسی از دانش فنی ، خدمات ، مواد ، مصالح و ابزار ویژه ، تخصصی و فوق تخصصی مهندسی عمران ، خلاء موجود در بازار را مرتفع نماید.

بسته ویژه و اختصاصی شرکت تارا بتون تحت عنوان" حفاظت ، نگهداری ، ترمیم ، تقویت و آب بندی سازه ای " به معنای عام و " سازه های بتونی " به معنای خاص در راستای ارتقای کیفی سازه های جدید الاحداث و حفظ و نگهداری از سازه های قدیمی و به ویژه میراثی مورد استفاده متخصصین و دست اندر کاران قرار گرفته است.

:خدمات تارا بتون در دو بخش زیر ارائه می گردد

ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های حفاظت ، نگهداری ، ترمیم  تقویت و آب بندی سازه ای

تولید و عرضه انواع مواد شیمی بتون و ساختمان با هدف ارتقای کیفی و  کمی ساخت و ساز

در واقع به کار گیری فناوریها ، دانش فنی و جزئیات اجرائی سنتی دیگر .پاسخگوی نیازهای امروز صنعت ساختمان نمی باشد